کتاب تلفن همراه

اثر استیون کینگ از انتشارات افراز - مترجم: ماندانا قهرمانلو-داستان ترسناک

در سلطان سلطان به خوانندگان ترس از جنگ های تکنولوژیک و تروریسم می دهد. تلفن های همراه آخرالزمانی را با پاک کردن مغزهای هر بشریت به میلیون ها انسان بی نظیر می رسانند، و تنها ضربه های مخرب و مخرب پشت سر می گذارند. کسانی که بدون تلفن همراه، مانند تصویرگر کلایتن ریدل و گروه کوچک خود را از قوانین، باید برای بقا مبارزه کنند، و سفر خود را برای پیدا کردن Clayton همسر جداگانه و پسر جوان راکت کتاب کتاب در جهت حل و فصل. هواداران که از ابتدا شاه را دنبال کرده اند سل را به عنوان عزیمت شناخته و قدردانی می کنند. بازنشستگی به صراحت برای پادشاه مناسب است، و برای ما خوش شانس است، و هیچ چیز برای اثبات او را نداشته است تا به نوشتن هیجان انگیز وحشت زده، تند و زننده مانند سلول.


خرید کتاب تلفن همراه
جستجوی کتاب تلفن همراه در گودریدز

معرفی کتاب تلفن همراه از نگاه کاربران
واقعا شگفت انگیز. استفان کینگ ادعا می کند که یک نمایش بسیار موفق از آخرالزمان را از طریق یک فرض ساده ساده ارائه می دهد: تماس تلفنی به تلفن های همراه. کسانی که پاسخ را از دست می دهند انسانیت خود را و تبدیل شدن به آنچه شما می توانید با زامبی تماس بگیرید و آنچه که اتفاق می افتد یک جنگ ناپذیر برای کسانی که به تلفن خود پاسخ نمی دهند برای زنده ماندن. و در مورد شخصیت اصلی ما، جستجوی ناامید کننده همسر و پسر است. این کتاب بسیار خشن و گرافیکی در توصیف خشونت است که پس از آن، جهان را می بلعید. او زمانی که این جامعه پسا-آخرالزمانی را تصویر می کند، هیچ جرقه ای ندارد، زمانی که تمدن به طور کامل سقوط کرده و تنها تعداد انگشت شماری از افراد ناشناخته تلاش می کنند که زنده بمانند. به نظر می آید؟ بله، سلام @ The Walking Dead @ et al. اما بازماندگان به خوبی تعریف شده اند، آنها شخصیت هایی هستند که بعد از اتمام کتاب، با شما باقی خواهند ماند. او به ویژه در حال حرکت به دیدن بشریت است که از دست رفته در بسیاری از هنوز هم ایستاده در شخصیت اصلی، Clayton، به عنوان او فریبنده برای پسر از دست رفته خود را به نظر می رسد. همه اینها با تسلط شگفت انگیز پروس و داستان که بی وقفه به جریان می افتد و با سرعت سرگردان می شود. من فکر می کنم زیر متن است که مسئله آرمان های جمعی جامعه و افزایش هرج و مرج فردیت گرایی را با هوش و استعداد به ارمغان می آورد نمایندگی از آن چیزی که تقریبا همه نمی توانند بدون آن زندگی کنند: تلفن همراه ما. و برای این که ما این را به توجه ما توجه کنیم، مدتها قبل از معرفی گوشی های هوشمند، ما بسیاری از ما را با بینی های ما متصل به تلفن های ما زندگی می کردند. خشونت بسیار زیادی وجود دارد، اما در عین حال عشقی و محبت نیز وجود دارد. SK باعث می شود که شما در مورد آنچه که ما را به انسان و اهمیت عشق، مهربانی، خانواده و دوستی در زندگی ما تبدیل می کند فکر می کنم. گفتم، اگر شما به دنبال یک کتاب احساس خوب هستید، این نیست. و البته پایان ... نمی دانم اگر SK آن را به طور هدفمند، اما در نهایت جهنم cliffhanger. چرا؟ اگر من مجبور بودم حدس بزنم، ایل می گوید این به این دلیل است که او نمی بیند که از بین بردن بشریت پایان می یابد و این همه ما را از بین می برد. در آن زمان من عصبانی شدم، اما حالا که زمان داشتم تا آن را بازتاب کنم، می بینم که چگونه آن را کمی معنی می دهد. البته، کتاب برای یک عاقبت فریاد می زند، اما من در کارت ها فکر نمی کنم. در کل، این پنج ستاره برای من مناسب است. باید برای همه هواداران SK بخوانند و من آن را به هر کس دیگری توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** که در آن King Technophobe همه را با تلفن های موبایل به زامبی تبدیل می کند یا به Borg. من بیشتر در این فصل در فصل های اولیه بودم که بازماندگان و زامبی بودند؛ بیت های بورژیزی کمی از من خسته شده اند. من نیز کوچک بودم که پادشاه تصمیم گرفت تا یک مرد سیاه پوست را در یک لباس هاروارد رهبر ارتش بورگ بسازد. \"چیزهای بسیار تند و زننده میتوانستند به شخص سیاه پوست تحصیل کنند که به عنوان نماینده ذهن مورد استفاده قرار میگرفت -معرفی بزرگ بد. اما من می ترسم که استفان را لمس کنم - مسائل نژادی را با یک قطب ده پایی لمس کنم، بنابراین فقط می خواهم آن را ترک کنم. من تمرکز خود را بر منفی و نه در اوایل اینجا، arenâ € ™ من؟ در واقع این همه چیزی نیست که عادلانه باشد - واقعا در مورد این رمان بسیار خوشحال شدم. پادشاه در چشم انداز چشم انداز بعد از آخرالزمانی عالی است؛ آنچه که شما در اینجا در Cell قرار داده اید اساسا یک نسخه کوتاه تر از بخش های خوب Stand است. بنابراین، هرچند که هرگز از ارتفاع بهترین قسمتهای پایه برخوردار نیست، هرگز نمیتواند نقاط ضعف کتاب را مشاهده کند. همچنین، به طور قابل توجهی برای پادشاه، یکی از شخصیت های اصلی یک مرد همجنسگرا است \"یک مرد همجنسگرا که عالی است! و در واقع زنده ماندن! دوستی بین این همکار، تام و کلی، قهرمان ما، همیشه بهترین بخش این رمان است. این نیز به عنوان جهنم است. در یک لحظه، اوه و آنطور کهنه گایا در واقع فکر می کند که چقدر او قصد از دست دادن تامی را دارد. هی! به نظر می رسد که اینترنت به تولید fic برای این امر نرسیده است؟ من می خواهم همه چیز درباره ی ماجراهای پس از آخرالزمان پنهانی و پنهانی در مورد Clay و Tom را بخوانم! از آنجا که اگر بقای آخرت دنیا بهانه ای برای تجربه جنسیت شما نیست، من نمی دانم چه چیزی است.

مشاهده لینک اصلی
فقط دوز پادشاه که من بعد از خواندن آن clunker از یک Buick 8 .... clunker مورد نیاز بودم ... آن را دریافت کردم. خوب، من هميشه خنده دار هستم اولین بار برای من خواندن، من نمی توانستم آن را به سرعت به اندازه کافی مطالعه کنم، مهم نیست که چقدر دیر به شب در خواب ماندم و از طریق صفحات پرواز کردم. این یک گام سریع، عمل بسته بندی شده، gory کمی جواهر کوچک. من واقعا نمی توانم منتظر بمانم تا این فیلم را به فیلم تبدیل کند .... شایعه شده است که در روند باشد .... اما فقط اگر آنها این کار را درست انجام دهند، با هم گور می کنند! منظورم دیوانه نیست، آن را در سطح با گور شما ممکن است در مرگ پیاده روی را ببینید ... فکر می کنم فصل 5 و 6 زامبی گور. شما درست می کنید و به کاراکترها متصل می شوید، من، هر یک از دشمنان گذشته! این چه چیزی است که ما در مورد این نوع داستانها دوست داریم هر چند درست است؟ شما می خواهید احساس کنید که احساس می کنید. شما می خواهید از دست دادن زمانی که یکی از آنها با پایان وحشتناکی مواجه می شود ... گاهی اوقات پیش از آنکه دوست داشتید احساس کنید! این داستان باعث می شود که شما بدون حرکت جست و خیز حرکت نکنید و من واقعا در مورد این یکی را دوست داشتم. این ممکن است یا ممکن است شما را ترک احساس راضی در پایان، اما آن را یک داستان خوب لعنتی. من فقط فکر می کنم .... گرفتن کل زامبی گوشی نوعی به معنای واقعی کلمه ما استیون. اجرا کنید ... بروید و آن را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
بعد از اینکه پالس مرموز همه کسانی را که در آن زمان برای برقراری تماس تلفن همراه در یک دیوانگی مصلحتی بودند، رانده است، گروه کوچکی از بازماندگان در سراسر ویرانی نیو انگلند راه می یابند. در پادشاهان استادانه دست، آنچه در ابتدا به نظر می رسد یکی دیگر از ورودی ها در ژانر آخرالزمان زامبی به داستان بسیار پیچیده، جالب و ترسناک تبدیل می شود به عنوان فون ظاهرا دیوانه شروع به چیزی به طور بالقوه بدتر شدن.

مشاهده لینک اصلی
استیون کینگ بازنویسی کرده است. پیشروی داستان داستان سریعتر حرکت میکند، سریعتر شروع میشود و حدود 500 صفحه کوتاهتر است. ناکامی این شخصیت ها به عنوان خاطره انگیز است، داستان به نظر می رسد عجله در نقاط و پایان بسیار تحقق نمی باشد. هیچ یک از ساخت و ساز به عمل، بلافاصله شما می توانید پیدا کردن آنچه که می خواهد برای از بین بردن جامعه. یک سیگنال از تلفن های همراه، چیزهایی را به ذهن مردم می بخشد، آنها را از بین می برد و ایجاد صلیب بین زامبی و پرنده می کند (پس از حدود 50 صفحه). شخصیت اصلی و افرادی که او را در آغوش میگیرد، با یک سفر آغاز می شود تا متوجه شود چه اتفاقی برای خانواده اش می افتد و همچنین می خواهد بفهمد که چه اتفاقی برای همه افتاده است. مانند ایستگاه، سفر به عنوان مقصد مهم است. در طول راه آنها شروع به فهمیدن مشکل مشکوک و آنچه که احتمالا آن را حل می کند. چند لحظه ترسناک وجود دارد، چند لحظه ی ترسو و صحبت کردن زیاد است. به طرز وحشیانه ای بیش از حد صحبت کردن با کاراکترهایی از جنو انجام می شود که گاهی اوقات به نظر می رسد بسیار روشن تر از هر نوجوان دیگری است. شخصیت ها خسته کننده هستند، هر کدام به آسانی می توانند جای دیگر شخص دیگری (به جز سر پسر مدرسه ای که در حدود 1/4 از داستان را وارد می کند). واقعا چیزی وجود ندارد که Clay را بسیار متفاوت از تام می کند. یکی از همسران و دیگری همجنسگرا است، اما به غیر از اینکه هر یک از آنها می توانست هر بخش از گفت و گو را بیان کند. داستان به مرحله نهایی رسیدگی می رسد که حل و فصل می شود و به نوعی حل و فصل می شود، اما در آن صورت انتهای دیگری که در آن بود، بیشتر از همه چیز آزارنده بود. من مطمئن هستم که دلیل اصلی این است که چرا پادشاه تصمیم به انجام آن گرفت، اما واقعا خالی بود. چرا کمی بیشتر به ما بگویید؟ برای کاراکترهای مورد علاقه هیچ چیزی نداشتم. ایده استفاده از تلفن های همراه به عنوان کاتالیزور برای بد جالب بود، کاراکتر ها مطمئن می شوند که بدانید تکنولوژی آسیب زا به بشریت است. به طور کلی یک کتاب بد نیست، درست در وسط برای استفان کینگ.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تلفن همراه


 کتاب سرزمین متروک
 کتاب یابنده نگهبان
 کتاب تصویر دوریان گری
 کتاب فرزند پنجم
 کتاب معمای ماری روژه و ماجراهای دیگر شوالیه دوپن
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)